Tūkstančiai mylių iki tavęs / The Space Between Us (2017)

Tūkstančiai mylių iki tavęs / The Space Between Us (2017) parsisiusti atsisiusti filma nemokamai
  • 0
Metai: 2017
Žanras: Nuotykiu, Drama, Romantinis
Kalba: Anglų
Trukmė: 2h
Kokybė: BRRip
Režisierius: Peter Chelsom
Vaidina: Gary Oldman, Asa Butterfield, Carla Gugino
  • 29-05-2019, 01:41
  • 974
  • 1
Filmo siužetas:

Jei Gardneris (aktorius Asa Butterfield‘as) gyventų Žemėje, jis būtų paprastas 16-metis vaikinas, niekuo nesiskiriantis nuo savo bendraamžių. Tačiau taip nėra. Gardneris yra pirmasis žmonijos atstovas, gimęs Marse. Jo motina, su kitais astronautais išsikrisdama į raudonąją planetą, buvo nėščia, nors nė pati to dar nežinojo. Jai mirus gimdymo metu, Gardnerį užaugino kiti ekspedicijos dalyviai. Vaikinas apie Žemę žino tik iš pasakojimų, knygų ir filmų. Trokšdamas sužinoti daugiau, jis užmezga ryšį su savo bendraamže iš Kolorado valstijos – Tulsa (akt. Britt Robertson).

Internetu užsimezgusi draugystė vaikinui sužadina dar didesnį troškimą pažinti savo tėvų gimtąją planetą. Tačiau Gardnerio svajonė per daug pavojinga: gimęs ir užaugęs Marse, jis neprisitaikęs gyventi Žemės gravitacijos sąlygomis, tad vaikino čia lauktų neišvengiama mirtis. Nepaisydamas pavojaus savo gyvybei ir augančių simpatijų Tulsai, jis išsirengia į nepamirštamą kelionę po Žemę, o pakeliui visa savo esybe pasineria į nesuskaičiuojamą galybę didelių ir mažų stebuklų, kurių nuolatiniai Žemės gyventojai jau seniausiai nebepastebi.

Filmo pristatymas:

Komentarų (1):
arunas6030 Komentaras:

Tiesiog geras, ramus vakaro filmas be jokio streso. Rekomenduočiau poilsiui po sunkios darbo dienos. smile


Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.