0
+3

Free State of Jones (2016)

Autorius: mindaugas Data: 06 Rugsėjo 2016 16:41 Peržiūrėjo: 601
Free State of Jones (2016) parsisiusti atsisiusti

Siųstis filmą galima tik užsiregistravus !

Metai: 2016
Žanras: Biografinis, veiksmo, nuotikiu, istorinis
Kalba: Anglų
Trukmė: 02:19
Kokybė: WEBDLRip
Režisierius: Gary Ross
Vaidina: Matthew McConaughey, Gugu Mbatha-Raw, Mahershala Ali, Keri Russell, Christopher Berry, Sean Bridgers


Filmo siužetas:

1861-ųjų sausį septynios pietinės Amerikos valstijos atsisakė panaikinti vergovę ir paskelbė nepriklausomybę. Šis sprendimas išprovokavo ketverius metus trukusį pilietinį karą, kurio metu žuvo apie 600 tūkst. žmonių ir buvo išlaisvinta apie 4 milijonai vergų. Šioje juostoje pasakojama tikra pilietinio karo dalyvio, paprasto Misisipės fermerio Niutono Naito istorija.

1862 m. Korinto mūšyje sužeistas N. Naitas (vaidina Matthew McConaughey) aplink save netrukus ėmė telkti tokius pat neturtingus Misisipės fermerius ir vietinius vergus. Jo vedami, žmonės priešinosi vergovę išsaugoti norinčios Konfederacijos pajėgoms ir kovojo už lygias visų žmonių teises. Pasiaukojančiai besikovusiems sukilėliams galų gale pavyko išstumti Federacijos pajėgas iš Džounso apskrities ir paskelbti ją Laisvąja Džounso valstija.
Angliškas:
A disillusioned Confederate army deserter returns to Mississippi and leads a militia of fellow deserters, runaway slaves, and women in an uprising against the corrupt local Confederate government.


Filmo pristatymas:Patiko torentas? Pasidalinkite ir su savo draugais Socialiniuose tinkluose :)

Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.