1
+2

Čapis / Chappie (2015)

Autorius: mindaugas Data: 18 Kovo 2015 14:24 Peržiūrėjo: 2068
Čapis / Chappie (2015) parsisiusti atsisiusti

Siųstis filmą galima tik užsiregistravus !

Metai: 2015
Žanras: Veiksmo, Moksliniai, Trileriai
Kalba: Anglų
Trukmė: 115 min
Kokybė: CAMRip
Režisierius: Neill Blomkamp
Vaidina: Sharlto Copley, Dev Patel, Ninja, Yo-Landi Visser, Jose Pablo Cantillo, Hugh Jackman, Sigourney Weaver, Brandon Auret, Johnny Selema, Anderson Cooper, Maurice Carpede, Jason Cope, Kevin Otto, Chris Shields, Bill Marchan


Filmo siužetas:

Dirbtinis intelektas yra viena labiausiai bet kokio žanro fantastikos kūrėjus viliojančių temų. Tiek literatūroje, tiek kine ši tema gvildenta daugybę kartų. Dauguma kūrinių leidžia suprasti, kad protaujančios mašinos bei robotai gali tapti žmonijos pražūties priežastimi. Naujas vieno geriausiai vertinamų jaunosios kartos režisierių Neill‘o Blomkamp‘o („9-asis rajonas“, „Eliziejus“) filmas „Čapis“ siūlo mintį, kad gali būti ir priešingai.

Ką tik gimusį Čapį pagrobia nusikaltėliai, planuodami jį kada nors panaudoti saviems tikslams. Čapis tampa labai keistos šeimos įsūniu, kurio gyvenimas yra kaip ir kiekvieno vaiko. Jis auga, mokosi, yra veikiamas savo aplinkos, gėrio ir blogio apraiškų. Čapis yra ypatingas – turintis unikalių sugebėjimų, vienintelis toks visame pasaulyje. Jis yra robotas. Pirmasis žmonijos istorijoje, kuris gali jausti, mąstyti ir mokytis savarankiškai. Čapis yra nauja pakopa žmonijos evoliucijos istorijoje.

Laikui bėgant Čapio paslaptis išaiškėja ir robotas tampa galingų jėgų taikiniu. Vienų tikslas yra jį pražudyti, kitų – išgelbėti. Nes visi supranta, kad Čapis yra tas taškas, po kurio žmonija niekuomet nebebus tokia pat.


Filmo pristatymas:Patiko torentas? Pasidalinkite ir su savo draugais Socialiniuose tinkluose :)

Не в сети BenasLT Komentarai

Grupė: Vartotojas

2 Balandžio 2015 17:24
neapsimoka
su tlf filmavo grafika -FAIL
garsas-FAIL
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.