Ralfas Griovėjas / Wreck-It Ralph (2012) Dubliuotas Lietuviškai !

Ralfas Griovėjas / Wreck-It Ralph (2012)  Dubliuotas Lietuviškai ! parsisiusti atsisiusti filma nemokamai
  • 20
Metai: 2012
Žanras: Animacinis, Nuotykių, Šeimai
Kalba: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Trukmė: 01:41:13 min.
Kokybė: BRRip
Režisierius: Rich Moore
Vaidina: John C. Reilly (Ralph), Sarah Silverman (Vanellope), Jack McBrayer (Felix), Jane Lynch (Calhoun), Alan Tudyk (King Candy)
  • 5-07-2013, 20:00
  • 4914
  • 0
Filmo siužetas:

Ralfas – vieno arkadinio žaidimo piktasis veikėjas, kurio pagrindinė užduotis – laužyti ir griauti. O štai Ralfo kaimynas Feliksas – tikras auksarankis ir geradaris.

Po trijų dešimtmečių sunkaus darbo Ralfas staiga suvokia daugiau nenorintis būti blogu. Vaikinas nusprendžia leistis į kelionę arkadinių žaidimų pasauliais ir įrodyti, jog ir jis gali būti geras pagrindinis veikėjas.

Žinoma, kelionė įdomi ir kupina nuotykių. Čia Ralfas sutinka daugybę kibernetinio pasaulio veikėjų, apsigyvena keistuose žaidimuose, mėgina ten pritapti (bene, sunkiausia užduotis) ir susiranda tikrų draugų. Ir tik tada, kai arkadinių žaidimų pasauliui iškyla grėsmė, Ralfas tampa tikru didvyriu ir daro tai, ką moka geriausia – auklėja blogiukus ir išgelbėja žaidimų pasaulį.

52-asis kino studijos „Walt Disney Animation Studios“ filmas, prie kurio vairo stojo televizijos serialų „Simpsonai“ ir „Futurama“ kūrėjas Rich Moore, pristato intriguojančią ir nuotykiais prisodrintą kelionę spalvingu arkadinių žaidimų pasauliu. Juk visiems rūpi, ką žaidimo veikėjai veikia tuomet, kai jais niekas nežaidžia...

Filmo pristatymas:

Komentarų (0):
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.