The Hangover | Pagirios Las Vegase (2009)

The Hangover | Pagirios Las Vegase (2009) parsisiusti atsisiusti filma nemokamai
  • 20
Metai: 2009
Žanras: Komedija
Kalba: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Trukmė: 1:39:45
Kokybė: BDRip
Režisierius: Todd Phillips
Vaidina: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Heather Graham
  • 9-06-2019, 01:15
  • 7174
  • 2
Filmo siužetas:

Smagi komedija apie pagiringus draugelius, kurie bernavakaryje pameta... jaunikį, o iki vestuvių lieka 40 valandų

Ryte po audringos nakties vonioje kažkodėl guli tigras, kambaryje - 6 mėnesių kūdikis, geriausiam draugui trūksta priekinio danties, o atmintyje – balta dėmė... Nesąmonės? Tuomet jums neteko bernvakario švęsti Las Vegase!

Likus 2 dienoms iki vestuvių, Dagas su 3 bičiuliais vyksta į Las Vegasą triukšmingai atsisveikinti su viengungio gyvenimu. Šėliojimas tampa tikru nuotykiu. Bet ne tokiu, kokį vyrukai galėjo įsivaizduoti.

Ryte trys pagiringi pabroliai neranda nei būsimo jaunikio, nei „vaizdo įrašų“ savo skaudančiose galvose. „Caesars Palace“ viešbučio numeris – kaip po katastrofos – sulaužyti baldai, išmėtyti daiktai... Sju savo piniginėje randa čekį nemažai sumai – iš „Bellagio“ viešbučio. Alanas aptinka automobilio stovėjimo kvitą, o Filo riešas sutvarstytas.

Trijulė bando atkurti nakties maršrutą ir išsiaiškinti, kas įvyko. Pamažu dėliojantis „žygdarbių“ vaizdeliui, darosi vis įdomiau. Pirmiausia blaivėjantys nutrūktgalviai susiranda savo automobilį. Nežinia kodėl, bet vietoj Mersedeso jie naktį naudojosi policijos mašina.

Išsiaiškinę, kad ligoninėje, kur buvo subintuota Filo ranka, vyrukai kalbėjo apie vestuves, jie skuba į bažnytėlę. Pasirodo, ten Dagas... nelaukdamas savo tikrųjų vestuvių jau vedė simpatišką būtybę. Striptizo šokėją.

Žinoma, netrukus visus tris areštuoja už policijos automobilio vagystę.

Toliau draugužiai bando grąžinti tigrą, kurio šeimininkas – pats Maikas Taisonas!

Bernvakario ereliai buvo įsitraukę ir į azartinius lošimus, ir susidėję su kinų banditais, dabar norinčiais atgauti savo pinigus…

Ko dar neatsimena trys Las Vegaso lėbautojai? Ar pavyks surasti Dagą ir laiku pristatyti į jo paties vestuves?.. Vienintelė išeitis viską atstatyti į savo vietas, tačiau kaip tą padaryti ir padaryti kuo skubiau?

Linksmas filmo siužetas, pašėlusios lenktynės su laiku ir neįtikėtini nuotykiai Las Vegase .

Filmo pristatymas:

Komentarų (2):
Lukjar Komentaras:

ziauriai geras filmas patarciau siustis


kanape159 Komentaras:

Tikėjausi kad kalbės Lietuviškai :/


Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.