Elektra / Elektra (2005)

Elektra / Elektra (2005) parsisiusti atsisiusti filma nemokamai
  • 20
Metai: 2005
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Fantastinis
Kalba: LT (Prof., vienbalsis)
Trukmė: 97 min
Kokybė: DVDRip
Režisierius: Rob Bowman
Vaidina: Goran Visnjic, Colin Cunningham, Terence Stamp, Natassia Malthe, Cary-Hiroyuki Tagawa, Bob Sapp
  • 9-06-2019, 01:15
  • 2067
  • 1
Filmo siužetas:

Apgaubta paslapties. Pažymėta tragedijos. Išmokyta žudyti. Jie paliko ją mirti. Bet mirtis buvo tik pradžia. Dabar ji grįžta, trokšdama atkeršyti…
Nuostabioji Jennifer Garner įkūnijo stiprią, paslaptingą ir seksualią heroję – mirtiną jėgos ir grakštumo derinį. Išgyvenusi po, atrodytų, mirtinų sužeidimų, Elektra nutraukia visus ryšius su likusiu pasauliu ir pradeda gyventi kaip atsiskyrėlė. Tačiau netikėtai susiklosčius aplinkybėms, ji priversta rinktis… Šis sprendimas nulems jos tolimesnį gyvenimą: pakeis jį arba sunaikins.
Persekiojama praeities košmarų Elektra už išgelbėjimą turi būti dėkinga savo mokytojui. Tačiau netgi išminčius nesugeba numaldyti jos deginančio keršto troškimo. Troškimas atkeršyti už tėvų mirtį, pavertė merginą negailestinga žudike – geriausia, kokią galima nupirkti už pinigus. Tačiau norint išlikti, neužtenka priežasties žudyti. Ji privalo rasti priežastį gyventi.

Filmo pristatymas:

Komentarų (1):
lopeta Komentaras:

Geras filmas gal kas nors paskleist galit


Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Are My Sites Up?