Grūdintas plienas / Real Steel (2011)

Grūdintas plienas / Real Steel (2011) parsisiusti atsisiusti filma nemokamai
  • 20
Metai: 2011
Žanras: Nuotykių / Fantastika
Kalba: LT (Prof., vienbalsis)
Trukmė: 2:06:50
Kokybė: BRRip
Režisierius: Shawn Levy
Vaidina: Hugh Jackman, Kevin Durand, Evangeline Lilly, Anthony Mackie, Hope Davis
  • 9-06-2019, 01:15
  • 3332
  • 3
Filmo siužetas:

Veiksmo trilerio „Grūdintas plienas“ veiksmas vystosi ateityje, kai boksas, dėl žiaurumo, paskelbiamas draudžiama sporto šaka. Tačiau žiūrovai ištroškę kovų ir juos lydinčios įtampos, tad naujoje eroje į ringą žengia nebe žmonės, o ypatingai sukonstruoti robotai, valdomi žmonių.
Buvęs boksininkas Čarlis – azartiškas ir robotų kovose pasižymėjęs karštakošis vyras, neturintis jokio atsakomybės jausmo. Čarlio treniruojami robotai krenta kovos ringe, o apie jo beatodairišką norą kautis kuriamos legendos.
Vieną dieną Čarlis sužino, jog žuvo jo buvusioji ir jam teks rūpintis sūnumi, kurio jis nematė nuo vaikystės. Tačiau savo gyvenime Čarlis neturi laiko nei sūnui, nei kitokiems įsipareigojimams. Jo planas paprastas – atsikratyti balasto. Tačiau Čarliui ir Maksui kartu tenka praleisti 3 mėnesius – pirmą ir paskutinę vasarą.
Mažylis pasirodo tikras tėvo vaikas – azartiškas, užsispyręs ir apie robotus išmano beveik tiek pat, kiek ir jo tėvas. Sūnus Čarliui atveria duris į robotų kovų šlovės Olimpą ir priverčia tėvą perkainoti vertybes.
Specialiai šiam filmui buvo sukurti tikri, geležiniai, robotai! Sunkiasvoriai robotai ir neįtikėtinos jų kovos bei visą laiką tvyranti įtampa prie kėdės prikaustys net mažiausiai azartiškus žiūrovus.

Filmo pristatymas:

Komentarų (3):
juozukas Komentaras:

geras filmas patiko


grantas1 Komentaras:

geras kaip nugalejo atomas vs
zejus


nerijus69 Komentaras:

geras kinas


Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.