Niekada nepasiduok / Never Back Down (2008)

Niekada nepasiduok / Never Back Down (2008) parsisiusti atsisiusti filma nemokamai
  • 20
Metai: 2008
Žanras: Veiksmo, Drama
Kalba: LT (Prof., vienbalsis)
Trukmė: 110 min
Kokybė: BDRip
Režisierius: Jeff Wadlow
Vaidina: Sean Faris, Amber Heard, Cam Gigandet, Evan Peters, Leslie Hope, Djimon Hounsou, Wyatt Smith, Affion Crockett, Lauren Leech, Neil Brown J
  • 17-05-2020, 13:07
  • 9665
  • 2
Filmo siužetas:

Ar prisimenate seną gerą vaikišką hitą "Karate vaikis"? Vaizdajuosčių eros metais jis buvo labai populiarus ir keliavo iš vienų namų į kitus. Todėl nenuostabu, kad filmas tapo kultiniu ir sulaukė dar dviejų tęsinių. Nuo tų gražių ir nerūpestingų laikų jau praėjo 24 metai, ber Holivudas nepamiršo "Karate vaikio".

Režisierius Jeffas Ladlow panaudojo esminę idėją ir perkėlė veiksmą į stipriai pasikeitusią šiuolaikinę visuomenę, kurią jau sunku įsivaizduoti be mobiliųjų telefonų ir "Youtube" interneto svetainėse publikuojamais filmukais. Siužetas gan paprastas ir daug kartų girdėtas. Paslaptingų praeities nuodėmių turintis jaunas klajoklis savanoriškai atsisako aistros futbolui ir grįžta namo, kad padėtų mamai atsigauti po tėčio mirties. Universitete jis susižavi žavia mergina, kurios buvęs širdies draugas pasiūlo išsiaiškinti santykius kumščiais. Mūsų herojus gauna į kaulus, kad vos sugeba paeiti, bet atsigauna ir susiranda Rytų kovos menų mokytoją (jį vaidina Steveno Spielbergo dramoje "Amistadas" sužibėjęs Djimonas Hounsou). Po gausybės alinančių treniruočių jaunuolis atgauna pasitikėjimą ir ryžtasi dalyvauti pogrindiniame turnyre, kurio finale turės progą atkeršyti savo skriaudikui.

Jaunosios kartos aktorius suvienijęs veiksmo trileris bus artimiausias moksleiviams ir jaunosios kartos žiūrovams, kurie nekreipia dėmesio į turinį ir nieko naujo nepasakančius dialogus, bet domisi stilingai nufilmuotomis dvikovomis ir pagauna azartą stebėdamai intriguojančius susirėmimus ringe. Svarbią reikšmę berniukiškame filme užima garso efektai ir beveik netylanti muzika, kuri paryškina bekopromisines kumštynes ir suteikia adrenalino kruviniems pasispardymams. Jeigu kažkas sugalvotų sukryžminti Davido Fincherio intelektualųjį trilerį "Kovos klubą" ir muzikinę dramą "Šokis hip-hopo ritmu", tai rezultate gautųsi kažkas panašaus į "Niekuomet nepasiduok".

Kritikai į tokį komercinio kino šou niekuomet neeina ir nurašo prie nebūtinų premjerų, bet joms visuomet atsiranda tikslinė auditorija. Lenktyninis trileris "Greiti ir įsiutę" su visais savo tęsiniais Lietuvoje suviliojo 185 tūkst. žiūrovų ir išpopuliarino nelegalias autolenktynes. Šiame filme pagrindinis akcentas gula ant pogrindžiuose organizuojamų nelegalių turnyrų, kuriuose nuožmiai ir negailestingai mušasi Rytų kovos menus įvaldę mėgėjai, kadaise patys žiūrėję ir pasisėmę įkvėpimo iš Jeano Claude'o Van Damme'o šlovingosios karjeros hitų "Kikboksininkas" bei "Kruvinas sportas".

Filmo pristatymas:

Komentarų (2):
karolis1249 Komentaras:

Geras filmas :)


KXAgirl Komentaras:

agreed with u


Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.