Kartu ne savo noru / Blended (2014)

Kartu ne savo noru / Blended (2014) parsisiusti atsisiusti filma nemokamai
  • 20
Metai: 2014
Žanras: Komedija
Kalba: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Trukmė: 117 min
Kokybė: WEBDLRip
Režisierius: Frank Coraci
Vaidina: Adam Sandler, Drew Barrymore, Wendi McLendon-Covey, Bella Thorne, Terry Crews …
  • 23-07-2014, 18:07
  • 7048
  • 3
Filmo siužetas:

Du vieniši tėvai Loren (aktorė Drew Barrymore) ir Džimas (Adam‘as Sandler‘is), išgyvenę išsiskyrimo liūdesį, pagaliau nusprendžia vėl nueiti į pasimatymą. O geriausiai pirmajam kartui juk tinka aklas pasimatymas. Vis tik Loren ir Džimas šia galimybe pasinaudoti nesugeba. Pademonstravę vienas kitam bjauriausias savo charakterio savybes, Loren ir Džimas prisiekia daugiau niekuomet nesusitikti.

Tačiau likimas kartais būna atkaklus – jei jau ką nusprendė, būtinai įgyvendins. Po kelių savaičių abu vieniši tėveliai nusprendžia savo vaikams padovanoti visam gyvenimui įsiminsiančią kelionę Afrikon. Štai čia ir pasireiškia likimo ironija: pasirodo, Džimas ir Loren apsistoja ne tik tame pačiame viešbutyje, bet praktiškai ir tame pačiame numeryje.

Pamatę vienas kitą ir atsigavę nuo pirminio šoko, Loren ir Džimas nusprendžia pasistengti elgtis civilizuotai savo vaikų labui. Tačiau ar jiems pavyks? Loren ir Džimo laukia patys beprotiškiausi nesusipratimai, patys įsimintiniausi nuotykiai ir patys netikėčiausi jausmai...

Filmo pristatymas:

Komentarų (3):
mindaugas Komentaras:

Tikrai nebloga komedija bravo


saulyta Komentaras:

titrai yra, japoniski ar kazkokie ?


degas Komentaras:

Citata: saulyta
titrai yra, japoniski ar kazkokie ?


Dėja , bet yra nors kai įsižiūri net netrugdo jie


Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.