Anabelė / Annabelle (2014)

Anabelė / Annabelle (2014) parsisiusti atsisiusti filma nemokamai
  • 20
Metai: 2014
Žanras: Siaubo
Kalba: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Trukmė: 98 min.
Kokybė: WEBRip
Režisierius: John R. Leonetti
Vaidina: Annabelle Wallis, Ward Horton, Tony Amendola, Alfre Woodar
  • 31-10-2014, 20:52
  • 10112
  • 5
Filmo siužetas:

Mylintis vyrukas Džonas savo būsimai žmonai Mijai nusprendžia padovanoti išskirtinę dovaną. Mija kolekcionuoja lėles ir Džonui pavyksta surasti itin retą vintažinį egzempliorių - nedidelio vaiko dydžio lėlę, apvilktą nuostabia vestuvine suknele.

Praėjus kelioms dienoms po šio įvykio, nutinka tragedija. Į Džono ir Mijos namus įsiveržia satanistinio kulto nariai. Žodžiais nenusakomas siaubas ir kraujo klanai nėra vieninteliai dalykai, liekantys po satanistų apsilankymo. Su jų pagalba į naująjį Mijos kolekcijos egzempliorių įsikūnija jėga, žiaurumu ir negailestingumu pranokstanti bet kokį maniaką. Lėlė Anabelė atgyja...

Kraupųjį žaislą siaubo filmų mėgėjai pirmą kartą pamatė pernykštėje juostoje „Išvarymas". Filmo apie paranormalius reiškinius pabaigoje Anabelė kelias akimirkas buvo matoma užkeiktos muzikinės dėžutės antvožo veidrodyje.

Beje, „Anabelės" prodiuseris James'as Wan'as režisavo ne tik „Išvarymą", bet ir vieną originaliausių siaubo filmų kino istorijoje - pirmąją „Pjūklo" dalį (kuriam taip pat parašė ir scenarijų).

Filmo pristatymas:

Komentarų (5):
gabijuksas Komentaras:

OOOOO.OOOOO crying


Kwinky Komentaras:

Įdomus filmas, patiko :)


ore2srs5656 Komentaras:

man patinka tavo leles wink


linolaumas Komentaras:

geras
filmas jai norite paziurekite


filmulover Komentaras:

fainas filmas ....
patiko love


Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.