2
+12

Keršytojai 2: Altrono amžius / Avengers: Age of Ultron (2015 TC)

Autorius: wulfas Data: 01 Birželio 2015 07:37 Peržiūrėjo: 3717
Keršytojai 2: Altrono amžius  / Avengers: Age of Ultron (2015 TC) parsisiusti atsisiusti

Siųstis filmą galima tik užsiregistravus !

Metai: 2015
Žanras: Fantastinis, Mokslinė fantastika, Nuotykiai, Veiksmas
Kalba: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Trukmė: 02:12:01
Kokybė: TS (prasta)
Režisierius: Joss Whedon
Vaidina: Robert Downey Jr, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, James Spader, Samuel L Jackson, Don Cheadle, Aaron TaylorJohnson, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Cobie Smulders, Anthony Mackie, Hayley Atwell


Filmo siužetas:

Geležinis žmogus – Tonis Starkas (akt. Robertas Downey‘is Jaunesnysis) – milijardierius, filantropas, mergišius ir technologijų genijus, sukuria dar vieną šedevrą – intelektualų ir itin galingą robotą Altroną. Tonio tikslai buvo kilnūs, tačiau naujasis jo kūrinys manė kitaip – jis tampa pasaulį užvaldyti trokštančiu monstru.

Piktasis Altronas pasėja paniką visame pasaulyje. Jis toks rūstus ir stiprus, kad kelią jam užkirsti gali tik savo jėgas suvienyję drąsiausi žemės superherojai – Geležinis žmogus, Kapitonas Amerika, Toras, Juodoji našlė ir Sakalo akis. Bet, kad jiems būtų dar sudėtingiau – į veiksmą įsitraukia ir paslaptingi bei pavojingi naujokai Wanda Miximoff (akt. Elizabeth Olsen) ir Pietro Maximoff (akt. Aaronas Tayloras-Johnsonas). Visi kartu jie mėgins užgesinti Žemėje Altrono užkurtą pragarą.

Režisieriaus Josso Whedono (jis režisavo ir pirmąją „Keršytojų“ dalį) darbas sužavės – dar daugiau veiksmo, įspūdingų efektų ir įmantrių siužeto vingių.

Filme pagrindinius vaidmenis ir vėl įkūnys Robertas Downey‘is Jaunesnysis, Chrisas Hemsworthas, Chrisas Evansas, Scarlett Johansson, Markas Ruffalo ir Samuelis L. Jaksonas. Jų komandą papildys ir naujokai – Elizabeth Olsen, Aaronas Tayloras-Johnsonas, Andy‘is Serkis bei Jamesas Spaderis, kurio nepamatysime, tačiau girdėsime jo balsą blogiečio


Filmo pristatymas:Patiko torentas? Pasidalinkite ir su savo draugais Socialiniuose tinkluose :)

Не в сети kasparas123321 Komentarai

Grupė: Vartotojas

10 Liepos 2015 13:03
ar grafikos geros????
Не в сети JonMit Komentarai

Grupė: Vartotojas

19 Kovo 2016 17:28
Citata: kasparas123321
ar grafikos geros????

Gal raiska?
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.