Bėgantis paskui aitvarą / The Kite Runner (2007)

Bėgantis paskui aitvarą / The Kite Runner (2007) parsisiusti atsisiusti filma nemokamai
  • 20
Metai: 2007
Žanras: Drama
Kalba: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Trukmė: 2h 8min
Kokybė: DVDRip
Režisierius: Marc Forster
Vaidina: Khalid Abdalla, Ahmad Khan Mahmoodzada, Atossa Leoni
  • 2-04-2019, 05:38
  • 790
  • 0
Filmo siužetas:

Po daugybės metų, praleistų toli nuo tėvynės saulėtoje Amerikos Kalifornijos valstijoje, Amiras (akt. K. Abdalla) sugrįžta į gimtąjį Afganistaną. Jį parveda kaltė. Bičiulio Hassano sūnus pateko į bėdą, ir Amiras negali ištarti „Ne“. Priežasčių, kodėl jis negali atsisakyti padėti, yra daugybė, tačiau svarbiausia - sąžinė.

Kažkada, dar vaikystėje, Amiras gyveno turtinguose tėvų namuose Kabulo priemiestyje. Vienas iš tarnų turėjo maždaug tokio pat amžiaus sūnų, vardu Hassanas. Vaikai susidraugavo, kartu augo, žaidė, skraidino spalvotus aitvarus... Ir vieną dieną Amiras išdavė savo draugą. Ši išdavystė po daugelio metų priverčia Amirą sugrįžti namo ir pabandyti išpirkti savo kaltę.

Tolimojo Afganistano kasdienybė ir sunkus, šalies ribų nepripažįstantis kaltės jausmas. „Aitvarų laidytojas“ – tai gili ir jautri juosta apie draugystę, gyvenimą keičiančias klaidas ir išperkančią meilę, pastatyta pagal afganų kilmės rašytojo Khaledo Hosseini to paties pavadinimo bestselerį.

Filmo pristatymas:

Komentarų (0):
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.