Guardians of the Galaxy Vol. 2 / Galaktikos sergėtojai II dalis (2017)

Guardians of the Galaxy Vol. 2 / Galaktikos sergėtojai II dalis (2017) parsisiusti atsisiusti filma nemokamai
  • 20
Metai: 2017
Žanras: Veiksmo, Nuotykiu, Mokslinė fantastika
Kalba: LT (Prof., vienbalsis)
Trukmė: 2h 16min
Kokybė: BDRip
Režisierius: James Gunn
Vaidina: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista
  • 29-05-2019, 01:41
  • 1304
  • 1
Filmo siužetas:

Praėjus trejiems metams, žavingieji Galaktikos Sergėtojai sugrįžta! Šaunusis „Padangių lordas“ Piteris Kvilas (aktorius Chris‘as Pratt‘as), žavingoji Gamora (Zoe Saldana), galingasis Draksas (Dave‘as Bautista), įžūlusis meškėnas Roketas ir iškalbingasis medžiažmogis Grutas (įgarsinti Bradley‘io Cooper‘io ir Vin‘o Diesel‘io) iškeliauja ieškoti naujų nuotykių. Ar, tiksliau, nauji nuotykiai užgriūva juos.

Antrosios „Sergėtojų“ dalies veiksmas vyksta praėjus porai mėnesių nuo pirmojo filmo pabaigos. Piteris sužino tiesą apie savo tėvą, o tai – kartu su jausmais Gamorai – priverčia galvoti apie savo šeimą. Pirmoje dalyje pasiaukojęs Grutas šiame filme yra mažas medelis, kurį Roketas saugo kaip savo akį. Bičiuliai susiranda naujų sąjungininkų, įgyja naujų priešų ir toliau smagiai kelia sumaištį Galaktikoje.
Angliškas:
The Guardians must fight to keep their newfound family together as they unravel the mystery of Peter Quill's true parentage.

Filmo pristatymas:

Komentarų (1):
tonke21 Komentaras:

ziaurei geras


Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.