3 Idiots

3 Idiots parsisiusti atsisiusti filma nemokamai
  • 0
Metai: 2009
Žanras: Komedija, Drama
Kalba: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Trukmė: 2h 50min
Kokybė: BDRip
Režisierius: Rajkumar Hirani
Vaidina: Aamir Khan, Madhavan, Mona Singh
  • 25-10-2018, 14:34
  • 4264
  • 0
Filmo siužetas:

„Trys idiotai“ - tai nepaprastai pasisekęs, susilaukęs milžiniško populiarumo ir daugiausia pinigų susižėręs indiškas filmas šios šalies istorijoj. Šmaikštus ir užkrečiantis, nuoširdžiai juokingas ir įtraukiantis – „Trys idiotai“ tapo Indijos kino sensacija, tai vienas komerciškai sėkmingiausių filmų, laimėjęs pačius prestižiškiausius Indijos kino apdovanojimus ir sužavėjęs daugelį kino mėgėjų ir kritikų visame pasauly.
Du draugai, susiklosčius netikėtoms aplinkybėms, iškeliauja ieškoti prieš keletą metų, iškart po studijų diplomo įteikimo, pradingusio savo keistojo bei paslaptingojo studijų bičiulio. Šioje kelionėje, jiems bus nuolat lemta pasinerti į jau senokai užsimirštus ginčus, sutrikdyti svetimas vestuves bei sudalyvauti laidotuvėse. Jų maršrutas nuolatos vinguriuoja azartišku ir gan pavojingu kursu. Ir čia prasideda dar viena, itin neįprasta bičiulių kelionė po praeitį ir prisiminimus... Pakeliui jie ne tik prisimena smagius ir nelabai smagius studijų metus, tačiau ir seniai užsimirštas lažybas.
Filmo laikmečiui nuolatos keičiantis tarp praeities ir dabarties, skleidžiasi veikėjų charakteriai, jų svajonės ir lūkesčiai įpinti į komiškas bei romantiškas situacijas. Jie prisimena savo paslaptingąjį pradingėlį draugužį, niekam neprilygstamą laisvamanį Rančo, kuris kažkokiu nenusakomu magišku būdu įsiveržė, įsikišo, įsibrovė į jų gyvenimą ir viską jame sujaukė ir pakeitė. Jie prisimena, kai jie visi drauge gyveno koledžo studentų bendrabutyje. Prisimena Rančo pirmuosius užgimusius meilės spindulėlius „kietiakei“ merginai Pijai ir jo ypač aršų konfliktą su savo mentoriumi, kolegijos vadovu, tikrų tikriausu tironu Viru Sahastrabudche (pravarde „Virusas“). Tačiau pagrindinių gyvenimo pamokų juk negalima išmokti vien iš sausų paskaitų ir vadovėlių. O ir kolegijos direktoriaus „Viruso“ brukami mokymosi ir žinių pasisemimo metodai kertasi su sveika logika ir yra itin nežmoniški.
Ir štai vieną dieną Rančo staiga pradingsta lyg į vandenį... Kas jis toks buvo iš tikrųjų? Iš kur jis kilęs? Ir, galiausiai, kodėl jis išgaravo kažkur į nebūtį?
Tačiau šiame filme visko yra kur kas daugiau, nei tik idomi istorija. Filme yra paslėpta begalė filosofinių įdėjų, gyvenimiškos išminties (viena iš jų - „Tikėk savimi ir būk optimistas“ - perteikiama fraze „aaal izz weell“ (viiskaas čiikii), kaip priminimas mums, kad viskas bus gerai tik jei tuo tikėsime patys, sieksim tikslo patys, o nesikliausime tik savaisiais dievinamais stabais ir nelauksim iš jų malonės). Tačiau jokiais būdais negalime sakyti, jog filmas bus per sunkus suvirškinti jį. Priešingai - filme pilna ne bukos, bet geros komedijos elementų, juokelių ir t.t. Aktoriai filme tiesiog fantastiškai atliko roles įtikinama savo vaidyba. Jie privers jus juoktis bei išspausti ne vieną ašarą, kadangi pasinerti į istorijas, kurias visi galime susieti su savom, bus išties nesunku. Kinematografija - lengva bei įspūdinga, - juk Indija turi begalę širdį veriančių vaizdų.
Trys idiotai - tikrai nėra filmas idiotams. Pagrindinė filmo mintis – gyvenk gyvenimą taip ir tapki tuo, ką tau tavoji širdis kužda, o ne sek „sausa“ sistema ir kitų personų, negalinčių perlipti per save, įtikinėjimais... Tobulėk, judėk, gyvenk – o ne tupėk ir egzistuok tik...
To ir moko šis išskirtinio dėmesio vertas kino kūrinys. Tik tuomet gyvenime ir bus - „viiskaas čiikii“.

Rusiškas aprašymas:
Двое друзей отправляются на поиски пропавшего приятеля. В этом путешествии им предстоит постоянно ввязываться в уже давно забытые споры, расстроить чужую свадьбу и побывать на похоронах. Их дорога проходит через опасные места. И тут начинается еще одно не совсем обычное путешествие друзей дорогами их памяти.
Они вспоминают своего приятеля, неудержимого и свободомыслящего Ранчо, который каким-то удивительным образом ворвался в их жизнь и все в ней изменил. Они вспоминают те времена, когда все они жили в студенческом общежитии. Вспоминают о том, как зарождалась любовь Ранчо к бойкой девушке Пиа и о конфликте Ранчо с его наставником, настоящим тираном Виру Сахастрабудхе. И вот однажды Ранчо вдруг исчезает... Кем он был на самом деле? Откуда он родом? Почему исчез?

Angliškas aprašymas:
Farhan Qureshi and Raju Rastogi want to re-unite with their fellow collegian, Rancho, after faking a stroke aboard an Air India plane, and excusing himself from his wife - trouser less - respectively. Enroute, they encounter another student, Chatur Ramalingam, now a successful businessman, who reminds them of a bet they had undertaken 10 years ago. The trio, while recollecting hilarious antics, including their run-ins with the Dean of Delhi's Imperial College of Engineering, Viru Sahastrabudhe, race to locate Rancho, at his last known address - little knowing the secret that was kept from them all this time.

Filmo pristatymas:

Komentarų (0):
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.