Kultūristai / Pain and Gain (2013)

Kultūristai / Pain and Gain (2013) parsisiusti atsisiusti filma nemokamai
  • 20
Metai: 2013
Žanras: Veiksmo, Drama, Komedijos, Trileriai
Kalba: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Trukmė: 2h 9min
Kokybė: BRRip
Režisierius: Baz Luhrmann
Vaidina: Mark Wahlberg, Tony Shalhoub, Dwayne Johnson, Anthony Mackie and others
  • 17-05-2020, 13:07
  • 5675
  • 3
Filmo siužetas:

1995 metų birželio 17 dieną kultūristo Danielio Lugo (Markas Wahlbergas) treniruotę nutraukia policija. Danielis bando pabėgti, bet jį partrenkia policijos automobilis. Bet nuo ko visa tai prasidėjo? Didžiausių Holivudo blokbasterių režisierius Michael‘as Bay („Transformeriai“, „Perl Harboras“, „Armagedonas“) grįžta su juodžiausia metų kriminaline komedija „Kultūristai“ apie tris draugelius, kurie susigundė tuo, kas jiems pasirodė kaip lengvi pinigai.

Trys viename sporto klube susipažinę vyrukai – Danielis Lugo, Adrianas Doorbalas (Anthony Mackie) ir Paulas Doyle‘as (Dwayne‘as „The Rock“ Johnsonas) – nusprendžia, kad grobti žmones ir reikalauti už juos išpirkos yra pelningas užsiėmimas. Tačiau ne viskas jiems sekasi taip, kaip tikėtasi... Žmonių grobimai, apiplėšimai, žmogžudystės, anaboliniai steroidai, nuo kurių kai kurie veikėjai praranda lytinį pajėgumą, arklių raminamieji – viskas šiame filme susipina į vieną absurdišką nuotykių ir nesėkmių pynę, kurią „New York Post“ pavadino „Gerais vyrukais“ („Goodfellas“) tik su steroidais“.

Filmas sukurtas pagal tikrus įvykius, dešimtajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje nutikusius Majamyje, kai kurie iš istorijos veikėjų vis dar sėdi kalėjime už nusikaltimus, apie kuriuos pasakojama filme. Režisierius: Michael Bay („Transformeriai“, „Perl Harboras“, „Armagedonas“, „Sala“, „Pašėlę vyrukai“).

Filmo pristatymas:

Komentarų (3):
Vismys Komentaras:

Geras filmas ;)


vaidas914 Komentaras:

Šaunus Filmas :D


naste123 Komentaras:

Geras filmas sukurkit daugiau dramu


Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.