2
+14

Apgaulės meistrai 2 / Now You See Me 2 (2016)

Autorius: mindaugas Data: 23 Rugpjūčio 2016 17:58 Peržiūrėjo: 4672
Apgaulės meistrai 2 / Now You See Me 2 (2016) parsisiusti atsisiusti

Siųstis filmą galima tik užsiregistravus !

Metai: 2016
Žanras: Trileris, Kriminalinis, Komedija, Veiksmo
Kalba: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Trukmė: 02:09
Kokybė: BDRip
Režisierius: Jon M. Chu
Vaidina: Lizzy Caplan, Dave Franco, Daniel Radcliffe, Mark Ruffalo, Jesse Eisenberg, Morgan Freeman, Woody Harrelson, Michael Caine, Sanaa Lathan, Henry Lloyd-Hughes, Jay Chou, Justine Wachsberger, Alexander Cooper, David Warshofsky


Filmo siužetas:

Filmas „Apgaulės meistrai“ prieš trejus metus buvo kuriamas kaip vidutiniško biudžeto, vidutiniškų lūkesčių filmas vasaros pramogai. Tačiau jo sėkmė viršijo visas prognozes. Viso pasaulio žiūrovai tiesiog įsimylėjo „Keturis raitelius“ – sau lygių neturinčią iliuzionistų komandą, džiuginusią įspūdingais triukais ir dar įspūdingesniais išpuoliais prieš turtuolius, pinigus išdalinant paprastiems savųjų šou žiūrovams.

Pagrindiniu „Keturių raitelių“ taikiniu pirmoje filmo dalyje tapo multimilijonierius Artūras Tresleris (aktorius Michael‘as Caine‘as), iliuzionistų komandos pastangomis praradęs visus turtus. Antroje dalyje į žygį prieš „Keturis raitelius“ išsirengia Treslerio sūnus Volteris (aktorius Daniel‘is Radcliffe‘as) – jaunas technologijų genijus, pasiryžęs atiduoti viską, kad atkeršytų už savo tėvą. Jis įvilioja Denielį (akt. Jesse Eisenberg‘as), Meritą (Woody‘is Harrelson‘as), Džeką (Dave‘as Franco) ir Lulą (Lizzy Caplan) į gudriai paspęstus spąstus.

„Keturi raiteliai“ privalo įrodyti savo nekaltumą ir atskleisti savo genialiojo priešininko kėslus. Vadovaujami Dilano (Mark Ruffalo), neprilygstamieji iliuzionistai vėl stoja į kovą.
Angliškas:
The Four Horsemen resurface and are forcibly recruited by a tech genius to pull off their most impossible heist yet.


Filmo pristatymas:Patiko torentas? Pasidalinkite ir su savo draugais Socialiniuose tinkluose :)

Не в сети hulikas Komentarai

Grupė: Vartotojas

24 Rugpjūčio 2016 10:54
11gb filmas?:D
Не в сети brotubee Komentarai

Grupė: Vartotojas

25 Rugpjūčio 2016 17:55
taciau kokia puiki kokybe:D
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.