Agentas 117: Rio neatsako / OSS 117: Rio ne répond plus

  • 23-11-2016, 15:47
  • 1298
  • 0
Filmo siužetas:

Lietuviškas:
Pasaulyje išaušo nauja era - ore tvyro meilės atmosfera, vyrų plaukai ilgėja, moterys nešioja kelnes, o II - ojo Pasaulinio karo baisumai rodos jau nugrimzdo užmarštin. Tačiau ne viskas yra taip kaip atrodo. Saujelė Vokietijos nacistų, likusių gyvų po karo, sukūrė pogrindinę organizaciją. Jie nepamiršo savo siekių ir neatsisakė niekingų tikslų. Jų tinklas plečiasi ir atsiranda vis daugiau prijaučiančių jiems.

Paaiškėja, jog slaptame mikrofilme užfiksuoti prancūzų veikėjai, simpatizuojantys nacistams. Mikrofilmas kažkur Brazilijoje ir jį reikia surasti. Šiai užduočiai tinkamas tik vienas žmogus - Hubertas Bonisje de la Batas (akt. Jean Dujardin), garsusis prancūzų Agentas 117. Jo ranka dar tvirta, o ginklas taikliai šaudo. Tik gaila, kad Agentas 117 nė nesusigaudo, kaip pasikeitė pasaulis nuo 1950 - ųjų.

Atvykęs į Pietų Ameriką Agentas 117 supranta, kad jis ne vienintelis, besivaikantis buvusius nacistus. Prie jo prisijungia specialioji Izraelio tarnyba „Mossad". Tačiau skirtingai nei prancūzų agentą, kurį domina tik mikrofilmas, „Mossad" vaikosi žmogų, kuris stovi organizacijos viršūnėje. Izraelio agentai turi užduotį sučiupti jį ir priversti stoti prieš teismą už karo nusikaltimus. Rodos tai potencialiai ideali partnerystė - Izraelis sučiumpa karo nusikaltėlį, o Prancūzija pasiima mikrofilmą. Lengviau nebūna... jei nekreipsime dėmesio vieną smulkmeną: Izraelio specialiųjų tarnybų atstovas - žydė Dolores (akt. Louis Monot).

Agentas 117 gyvena praeitimi ir jam net į galvą neateina, kad panieka kitos tautybės ar rasės žmonėms, laikoma rasizmu, o moterų profesinės ambicijos seniai peržengė sekretorės stalo ribas ir jos jau nebėgioja vykdydamos viršininkų vyrų paliepimus. Jos pačios sprendžia, nurodinėja ir nebijo pirmos žengti miegamojo link. Tad Agentui 117 tenka sudėtinga užduotis: jis turės ne tik surasti itin svarbų ir slaptą mikrofilmą, bet ir išmokyti ambicingą ir emancipuotą moteriškę paklusti vyrui. Tvarka turi būti ir Agentas 117 ją padarys!..

Prancūziškas:
Douze ans après Le Caire, OSS 117 est de retour pour une nouvelle mission à l'autre bout du monde. Lancé sur les traces d'un microfilm compromettant pour l'Etat français, le plus célèbre de nos agents va devoir faire équipe avec la plus séduisante des lieutenants-colonels du Mossad pour capturer un nazi maître chanteur. Des plages ensoleillées de Rio aux luxuriantes forêts amazoniennes, des plus profondes grottes secrètes au sommet du Christ du Corcovado, c'est une nouvelle aventure qui commence. Quel que soit le danger, quel que soit l'enjeu, on peut toujours compter sur Hubert Bonisseur de la Bath pour s'en sortir...

Angliškas:
As adapted from Jean Bruce's endless series of novels, the French series of OSS 117 adventure comedies showcase the globetrotting exploits of Hubert Bonisseur de la Bath (aka OSS 117), a Derek Flint-like super-spy. This outing finds OSS 117 shuttled off to Rio de Janeiro, where his assignment involves retrieving microfilm that lists French Nazi collaborators during World War II. He then teams up with the seductive lieutenant Dolores (Louise Monot) to track down a gang of escaped Nazis.

Filmo pristatymas:

Komentarų (0):
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.