Super Džonio Prisikėlimas / Johnny English Reborn

Super Džonio Prisikėlimas / Johnny English Reborn parsisiusti atsisiusti filma nemokamai
  • 20
Metai: 2011
Žanras: veiksmo, komedija, nuotikiu
Kalba: LT (Prof., vienbalsis)
Trukmė: 01:41:21
Kokybė: HDRip
Režisierius: Oliver Parker
Vaidina: Rosamund Pike, Dominic West, Rowan Atkinson, Gillian Anderson, Burn Gorman...
  • 1-01-2017, 12:30
  • 2306
  • 3
Filmo siužetas:

Super Džonis prisikels!

Kelionę pradėjęs 2003 – aisiais, filmu „Super Džonis“ (orig. „Johnny English“) garsusis komikas Rowanas Atkinsonas į kino ekranus antrąkart grįžta kaip slaptasis agentas Super Džonis (vaidina akt. Rowan Atkinson), tiesiog spjaunantis pavojams tiesiai į veidą.

Laiką leidžiantis Tibeto vienuolyne, praeityje garsus slaptasis agentas bando reabilituotis po nesėkmės ir gėdos, patirtos vykdant paskutinę savo misiją Mozambike. Ne itin pritampantis bendruomenėje ir vis nerandantis vidinės ramybės vyras nepraranda vilties kada nors su trenksmu grįžti į slaptųjų agentų pasaulį.

Tuo tarpu Britų slaptosios tarnybos sužino, jog Kinijos lyderio gyvybei gresia pavojus, o vienintelis žmogus galintis jį išgelbėti ir nubausti nusikaltėlius – slaptasis agentas Super Džonis.

Gavęs šansą reabilituoti savo vardą tarptautinėje arenoje Džonis privalo pasitelkti visus savo gebėjimus ir gudrybes bei demaskuoti pasaulinį nusikaltėlių tinklą ir apsaugoti Kinijos lyderį nuo nelaimės. Juk Super Džonis – geriausias pasaulio slaptasis agentas, labai netradiciniais būdais ir dažniausia visiško atsitiktinumo dėka įveikiantis visas jo kelyje pasitaikančias kliūtis.

Filmo pristatymas:

Komentarų (3):
agnute87 Komentaras:

neduoda siustis,kaskoks grybas atsidaro


Gengs Komentaras:

rimtai nesisiuncia:( zzzzzz


sarunastubinis Komentaras:

Citata: agnute87
neduoda siustis,kaskoks grybas atsidaro


jai neleidzia siustis ir isoka lentele palaaukit kol uzkraus tada spauskit skip add ir leis atsisiusti.Man buvo taspac kaip ir jums bet isbandziau si varijanta ir man pavyko
Citata: sarunastubinis
Citata: agnute87
neduoda siustis,kaskoks grybas atsidaro


Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.