Žemė nauja pradžia / After Earth (2013) ONLINE

Žemė nauja pradžia / After Earth (2013) ONLINE
  • 20
Metai: 2013
Žanras: Veiksmo, Fantastika
Kalba: Lietuvių k. (Mėg,vienbalsis)
Trukmė: 1:40:01
Režisierius: M. Night Shyamalan
Vaidina: Jaden Smith, David Denman, Will Smith, Sophie Okonedo, Glenn Morshower
  • 15-06-2019, 14:35
  • 4399
  • 0
Filmo siužetas:

Juostoje „Žemė – nauja pradžia“ žiūrovai nusikels tūkstantį metų į ateitį. Dėl Žemėje vykusių kataklizmų žmonija buvo priversta gelbėtis ir palikti nesvetinga tapusią planetą. Čia viršų paėmė naujos, genetiškai pakitusios gyvybės formos, o augalai, gyvūnai ir vabzdžiai išvystė kraupią gynybinę funkciją, kurios tikslas – visais įmanomais būdais naikinti žmonių rasę.

Išlikusiųjų žmonių naujieji namai – planeta Nova Prime, kurioje buvo įsteigti specialiosios gynybinės Reindžerių pajėgos. Jų generolas Caiferis Reidžas (akt. W.Smithas) grįžta namo, pas šeimą, po ilgalaikės misijos. Čia jo laukia ne tik žmona, bet ir ūgtelėjęs 13-metis sūnus Kitai (akt. J.Smithas). Maištingas jaunuolis kone bebaimis, tačiau tėvas nepatenkintas jo neapgalvotu elgesiu ir neatsargumu. Norėdamas sutvirtinti jųdviejų santykius ir atrasti nutrūkusį ryšį generolas pasiima sūnų į misiją Žemėje.

Tačiau planuota treniruote virsta kova dėl išlikimo, mat komandos laivą sumaitoja asterodai. Erdvėlaivis nukrenta, įgula žūsta, o vieninteliai likę gyvieji – tėvas ir sūnus. 44-erių W.Smitho herojus sunkiai sužeistas, o jaunajam Kitai tenka pasikliaujant tik tėvo nurodymais ir savo intuicija. Vaikino užduotis – keliauti per grėsmingus miškus ir lygumas, kad galėtų pasiūsti signalą į Novą Prime ir išsigelbėti. 14-mečio Jadeno herojus visuomet svajojo tapti kariu, kaip ir jo tėvas. Katastrofa – jo proga įrodyti, kad jis yra vertas, kad generolas juo didžiuotųsi.

Žemė nauja pradžia / After Earth (2013) ONLINE Žiūrėti online
Komentarai (0):
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.